Kapat

Tığ İşi Örgü Bebek Pantolonları ve Yapılışı

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Tığ İşi Örgü Bebek Pantolonları ve Yapılışı
Örgü Bebek Pantolonları ve Yapılışı

Minik bebekleriniz için tığ işi ile yapılan örgü bebek pantolonları ve yapılışı yazısını yayınladık. Videolu olarak bebek pantolonu yapılışı yer alıyor.

Örgü bebek pantolonları yaparak şirinleri giydirebilirsiniz. Biliyorsunuz ki yapacağınız el işleri ile bebekleri giydirmek onlar için daha faydalı olacaktır. Çünkü örgü ipler ile yapılan bebek kıyafetleri gayet sağlıklı oluyor. Onlar için örgüler yapın diye bebek örgüleri kategorisinde sürekli paylaşımlar yapıyoruz. Bu uzun kış günlerinde evde boş vaktiniz çok ise miniklere örgüler örmek için zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Örgü biliyorsanız ve bebekleriniz için örgüler yapmak istiyorsanız yeni hobiler sitemizde bulunan bebek örgülerini inceleyebilirsiniz. Bebekler için çok güzel örgüler yer alıyor. Bebek patikleri, bebek battaniyeleri, bebek bereleri gibi bir çok modellerin anlatımları da yer alıyor. Birbirinden güzel bebek örgülerini siz değerli bebekleriniz için örün diye sitemizde yayınlıyoruz. Örgü bebek pantolonları da bunların arasında. Hem örgü bebek pantolon modelleri hemde örgü bebek pantolonu yapılışı ile bebekleriniz için pantolon yapmak oldukça kolay olacak. Çünkü pantolon yapılışını videolu olarak ekledim. Önce örgü bebek pantolonlarını inceleyelim. Daha sonra ise pantolon yapılışı videosunu izleyelim.

Örgü Bebek Pantolonları

Delikli örgü bebek pantolonu

Delikli örgü bebek pantolonu

Örgü bebek patik, bere ve pantolon

Örgü bebek patik, bere ve pantolon

Örgü bebek şortu

Örgü bebek şortu

Örgü kız bebek pantolonu

Örgü kız bebek pantolonu

Örgü yenidoğan bebek pantolonu

Örgü yenidoğan bebek pantolonu

Tığ işi örgü bebek pantolonu

Tığ işi örgü bebek pantolonu

Yenidoğan bebek pantolonu

Yenidoğan bebek pantolonu

Yenidoğan erkek bebek pantolonu

Yenidoğan erkek bebek pantolonu

Yukarıda 8 adet örgü bebek pantolonunu paylaştım. Bu pantolonlar tığ işi ile örülmüştür. Videolu anlatımda yer alan örgü bebek pantolonu yapılışı da videolu olarak anlatılmış. Detaylı bir anlatım olduğundan dolayı yapılışını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Sitemizdeki diğer bebek örgülerini incelemenizi de tavsiye ediyoruz. Genellikle bebek ve çocuk örgüleri arayan anneler için paylaşmış olduğumuz özel anlatımlı modeller yer alıyor.

Örgü Bebek Pantolonu Yapılışı Videolu Anlatım

Eğer sizinde örgüye merakınız var ise bebekler için çok güzel giysiler yapabilirsiniz. Patik, bere, kazak, hırka, yelek, atkı, pantolon gibi bir çok şeye hiç para harcamadan örgü işi ile yapıp bebeklere giydirebilirsiniz. Örgü tekniklerinizi geliştirmek için de hobiler sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.