Tığ İşi Örgü Bere Yapılışı

Soğuk günlerde dışarıya çıkmadan önce; tığ işi örgü bere yapılışı ile güzel bir bere yapıp ondan sonra dışarı çıkın!

Kış ayları geldi ve bayanlar örgü işlerine çoktan başladı. El işleri ile uğraşan bayanlar birbirinden güzel örgüler oluşturuyorlar. Kışın soğuk günlerinden korunmak için örgüleri tercih eden bayanlar kendi el emekleri ile sıcacık kalıyorlar.

Anlatımlı örgüler paylaşmaya örgü bere yapılışı ile devam ediyoruz. Tığ işi ile yapılan örgü bere yapılışı ile berenin nasıl yapılığını öğrendikten sonra sizlerde örgü bereler yaparak başınızın üşümemesini sağlayabilirsiniz.

Örgü boyunluk yapılışı yazısından sonra sizlere güzel bir bere örneği paylaşayım dedim. Bere örneği tığ işi ile yapılmaktadır. Tığ işi biliyorsanız zaten aşağıdaki resimleri gördükten sonra berenin nasıl yapıldığını hemen öğrenebilirsiniz. Sitemizde sürekli anlatımlı örgüler paylaştığımız için sizlerde sitemizi takip ederseniz bir çok örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Örgü Bere Yapılışı 1

Örgü Bademli Bere Yapılışı ile bademli bereler ördük. Şimdi ise daha farklı bir model ile beraberiz. Bu örnek benim çok hoşuma gitti. Sizinde hoşunuza gideceğinden eminim. Umarım resimleri inceledikten sonra sizde örgü bereler örmeye başlayabilirsiniz.
Bere modelleri sayfasına Selanik Örgü BerelerÖrgü Bayan Bere Modelleri paylaşımı yapmıştık. Sitemizde bepenmiş olduğunuz bere örneği olursa ve bunun yapılışını öğrenmek istiyorsanız bize bildirebilirsiniz. En kısa sürede istemiş olduğunuz örgü modelini sitemizde yayınlayabiliriz.
Örgü Bere Yapılışı 2
Yukarıdaki resimlerde berenin nasıl yapıldığı adım adım anlatılmaktadır. Bu güzel bere örneğini sizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Örgü işinden anlıyorsanız ve teknikleri biliyorsanız resimlere göz atarsanız bu muhteşem bereye sahip olabilirsiniz. Oldukça basit olan bu örnek ile istediğiniz renklerde bereler yapabilirsiniz.
Örgü ören bayanlar kimi zaman kendilerine ve yakın çevrelerine, kimi zaman ise satış amaçlı örgüler yamaktadırlar. Sizlerde evinizin bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız örgüler yapıp satabilirsiniz. Örneğin buna benzer bir bere yapıp 10 TL ile 15 TL arasında satışını yapabilirsiniz. Satış yapmak için çevrenizi kullanabilir, pazarlarda satabilir veya Facebook sayfalarını kullanabilirsiniz. Bir çok kişi bu şekilde yapmış olduğu örgüleri satarak para kazanmaktadır. Eğer el işinize güveniyorsanız siz de deneyebilirsiniz.