Kapat

Tığ İşi Örgü Saç Bandı Modelleri 2018

Anasayfa
Örgü/Tığ İşi Tığ İşi Örgü Saç Bandı Modelleri 2018
Örgü bebek saç bantları

Son yıllarda küçük kızlarda, bebeklerde ve bayanlarda görmeye alıştığımız örgü saç bandı örnekleri, bu senede oldukça tercih edilen modeller arasındadır. Gerçekten çok yakışan ve oldukça hoş duran bu örnekler için sizde değişik tasarımlar yapabilirsiniz. Bu bantların tercih edilmesinin en önemli sebebi, ilkbahar, yaz, sonbahar, kış demeden her mevsim kullanılabiliyor olmasıdır. Onlarca model ve örneğe sahip olan bantları her türlü ipten örebilirsiniz. Özellikle kız bebekler için bebe ünleri tercih edilir. Çünkü bebe yünleri, hem yumuşak hem de rahatsız etmeyen türdendir. Küçük kız çocukları ve bayanlar içinse dilediğiniz renkteki ve cinsteki ipten bantlar örebilirsiniz.

Örgü saç bantları için birçok örme tekniği bulunmaktadır. Bu örgü sitilleri, çift şiş, tek şiş ve tığla yapılan örneklerden oluşuyor. Saç bantlarınızı kime örecekseniz o kişinin saç bandını kullanacağı kıyafete uygun olarak bant seçimlerinizi tasarlayabilirsiniz. Böylece daha uyumlu ve şık görünümler elde etmiş olursunuz. Özellikle rüzgarlı havaların kurtarıcısı olan örgü saç bandı modelleri, bu soğuk kış günlerinde  de bayanların tercih ettiği aksesuarlardandır. Aslında kullanımlar sadece aksesuar seçimleri olarak değil, artık kış aylarının ihtiyacı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Özellikle saçı kabarık olan bayanlar, saçlarını saç bantlarıyla daha rahat şekillendirebildikleri için onları tercih ederler. Bunun dışında  rüzgarın verdiği rahatsızlığı da azaltabilmenin en güzel yollarındandır saç bantları.

Tığ İşi Örgü Saç Bandı Modelleri 2018

Her bayan için saç bakımı çok önemlidir. Özen göstermenin en önemli noktalarından bir tanesi olan saçlarımız, hangi oranda bakımlı olursa, o kadar güzelliğimiz ortaya çıkar. Bu sebeple saçımıza takacağımız ufak bir toka bile ne kadar tarzımızı değiştiriyorsa, yeni saç bantları da o kadar bizi farklı kılar. Kurdeleli, fiyonklu, boncuklu, taşlı birbirinden güzel desen ve modellerle saç bantları tasarlayabilirsiniz. Küçük bebeğinizin, kızınızın veya sizin saçınızı çok şık ve güzel gösterecek bu örgüleri şiş veya tığ işinden yapabilirsiniz. Tığ işi saç bandı modelleri de, diğer örnekler gibi tarzınızı ve güzelliğinizi ortaya çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Eğer örgü işini biliyor ve seviyorsanız, hiç durmayın bu örneklerle farklı modeller tasarlamaya başlayın.

“Tığ İşi Örgü Saç Bandı Modelleri 2018” üzerine 1 yorum

  1. zehra says:

Yorumlar kapalı.