Kapat

Tığ İşi Yazma Kenarı Çiçek Oyası Yapılışı

Anasayfa
Oya Modelleri Tığ İşi Yazma Kenarı Çiçek Oyası Yapılışı
Tığ işi çiçekli yazma oyası

Yazma kenarları için tık işi kullananlara çiçek oyası yapılışı videosunu yayınladık. Yazmalar için bu güzel oya örneğini kullanabilirsiniz.

Şimdiye kadar iğne oyası ile yapılan yazma kenarlarına ağırlık vermiştik. Bu yazımızda ise tığ işi ile yapılan mükemmel bir oya örneğini paylaşıyoruz. Tığ işi ile yazma kenarlarına çiçek oyası yapılışı videosunu yayınladık. Yazma ve yemeni kenarlarına tığ işi oyalar yapan bayanlar bu modeli onlar sizler için paylaştım. Tığ Oyası Yemeni, Yazma ve Tülbent KenarlarıYeni Tığ İşi Yazma Oyaları gibi bir çok tığ işi oyalar sitemizde bulunuyor. Tığ Oyası Yazma Kenarı Yapılışı konusunda da güzel bir modeli paylaşmıştık. Fakat çiçek oyası yapılışını ilk defa paylaşıyoruz. İğne oyası ile yapılan çiçek oyası paylaştık fakat tığ işi çiçek oyasını ilk defa paylaşıyoruz.

Çiçek oyasının yapılışını videolu olarak paylaştık. Videoyu izledikten sonra sizlerde çeyizlik yazmaları tığ işi ile süsleyebilirsiniz. Yazma kenarlarına iğne oyası kadar tığ işi de yakışmaktadır. Sizlerde tığ işini seviyorsanız bu modeli yazmalarınıza uygulamalısınız.

Tığ İşi Yazma Kenarı Çiçek Oyası Yapılışı Video