Kapat

Tomurcuk Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Tomurcuk Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı

Bebekler için tomurcuk örgü modeli ile bebek battaniyesi yapılışı ile anlatımlı örgülere devam ediyoruz.

Bebekler için el yapımı örgü battaniyeler yapmak isterseniz bu örneği tercih edebilirsiniz. Tomurcuk örgü modeli tekniğini daha önce paylaşmıştık. Bunun yanında da tomurcuk örgü ile bebek battaniyesinin yapılışı resimli anlatımlı olarak paylaştık.

Örgü bebek battaniyeleri kategorisinde daha önce bir kaç tane anlatımlı battaniye yapılışı paylaşmıştık. Bunlardan bazıları; Tığ İş Çiçekli Bebek Battaniyesi YapılışıÖrgü Bebek Battaniyesi YapılışlarıÇift taraflı bebek battaniyesi yapılışı ve benzer bir kaç tane daha paylaştık. Daha fazlası için tık tık...

Bu model de tığ işi ile yapılmaktadır. Tığ işinden anlayan bayanlar resimleri inceleyerek bu güzel örnek ile bebek battaniyeleri yapabilirler. Zevkinize uygun örgü ipleri alıp bu örgüye hemen başlayabilirsiniz.

Tomurcuk örgü bebek battaniyesi yapılışı 9

Örgü örmeye yeni başladıysanız önce anlatımlı örgüler kategorisinden örgü tekniklerini öğrenmenizi öneriyoruz. Çünkü teknikleri bilmeden örgüye başlamak anlamsız olacaktır. Sitemizde zaten bir çok örgünün anlatımını ya resimli, ya da videolu olarak zaten yayınlıyoruz. Yeni hobiler sitemizi takip ederek örgü öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Tomurcuk Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı

Yukarıdaki resimlerde bebek battaniyesinin yapılışı detaylı bir şekilde anlatılmış. Sizde renk renk örgü ipliklerinin ve tığ aldıktan sonra sitemizi açıp bebek battaniyesini yapmaya başlayabilirsiniz.