Kapat

Tunus İşi Bayan Patik Modelleri ve Yapılışı

Anasayfa
Patik Modelleri Tunus İşi Bayan Patik Modelleri ve Yapılışı
Tunus işi patik modelleri

Patiklerin kış aylarında en yakın dostumuz olduğunun bilinciyle, eski zamanlardan bu yana her evde kendine yer edinmiş olan Tunus işi bayan patik modelleri arasından sayısız modeli kullanarak büyüdük büyük bir ihtimalle. Tunus işi bayan patik modelleri bu yıl da her yıl olduğu gibi büyük bir ilgi ve alaka ile her evin başköşesinde olmasa bile sandıkların, dolapların bir köşesinde yer almayı başarabilmiş etkin patik modelleri arasında yerini alıyor. Üretilen panduflar, bot şeklinde patikler ya da sayısız en modern modellerin yanında Tunus işi bayan patik modelleri oldukça büyük bir ilgiyle her evde yer edinmeye devam ediyor. Klasik patiklerin temelinde yer alan Tunus işi bayan patik modelleri, genellikle çiçek motifleri ile süsleniyor bu yılda da. Gül, lale, papatya gibi çiçeklerin görselliği ile süslenen Tunus işi bayan patik modelleri, her renk ile uyumlu olacak kapasitede ürünler sergiliyor genellikle. Siyah, lacivert, kırmızı, beyaz, pembe gibi her renk ile uyumluluk sağlayan bu görsel bütünlük timsali patikler, klasik görünümleri kadar gelenekselliğe bir selam durmasıyla da, klasikten vazgeçemeyen bayanların gözdesi konumunda oluyor.

 

Tunus İşi Bayan Patik Modelleri 

Çizgili işlemelerle süslenen, farklı renklerin etkin kullanımı ile görselliği artırılan bu patikler, aynı zamanda hayvan figürleri, kelebek, uğur böceği gibi minik dokunuşlarla da farklı bir sunum ile karşımıza geliyor. İç içe rengârenk karelerle farklı desenlerin oluşumunda bayanlara farklı hayal gücü ve yaratıcılık imkanı sunan bu geleneksel patikler, daha çok renkli çizgiler ve akabinde kullanılan minik çiçek motifleri ile akıllarda kalıcı bir iz bırakıyor. Ancak klasik görünümden çıkmak adına farklı şekil ve tarzlarda Tunus işi bayan patik modelleri ile de karşılaşmak mümkün olabiliyor. Bu durumda minik bir fiyonk ya da ponponlarla klasik görünümün dışına çıkarak en yeni Tunus işi bayan patik modelleri ürünlerini ortaya çıkarak modeller ile de karşılaşmak mümkün oluyor. Fiyonk kadar öne çıkan bir diğer modern dokunuş ise düğmeler ile püsküllü ipliklerin patiklere eklenmesi oluyor. Tunus işi bayan patik modelleri farklı modern örneklere de ev sahipliği yapıyor.

Bayan Patik Modelleri 2018

Tunus İşi Bayan Patik Yapılışı

Anlatımlı tunus işi patik örneğini incelemek için galerideki resimlere tıklayınca açıklamaları açılacaktır. Örnek suzanhobi sayfasından alıntıdır.