Kapat

Tunus İşi Bebek Patik Modelleri

Anasayfa
Bebek Patikleri Tunus İşi Bebek Patik Modelleri
Tunus İşi Bebek Patikleri

Kış aylarının gelmesiyle, serbest piyasaya yeni model terlikler çıkmaya başlıyor. Tüylü, hayvan figürlü çizgi film karakterli birçok pofuduk terlik bulunmasına rağmen anneler, babaanneler en güvenli ve koruyucu yöntem olan Tunus işi bebek patiklerinden vazgeçemiyor. Güzel desenlerle donatılmış işlemeli patikler hem sıcak tutuşu hem de görünüşüyle bebeklerin ayaklarını ısıtıyor. Tığla, şişle, boncuklu – boncuksuz, kurdeleli öreceğiniz Tunus işi patik modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Örgü modellerinde birçok kategori bulunmaktadır. Bu konuda en çok tercih edilen örnekler ise, yapımı hem kolay hem de eğlenceli olduğu için patiklerdir. Özellikle bebek patikleri ve diğer bebek örgü çeşitleri ayrı bir keyifle örülmektedir. O yumuşacık ayakların sizin tarafınızdan yapılan bir şeyle ısınacağını düşünmek gerçekten mutluluk verici bir şey.

Bebek patik örnekleri arasında en çok tercih edilen modeller kız bebekler içindir. Çünkü bu patiklerin modelleri kız çocuklarının ayaklarına daha yakışır bir şekilde yapılmaktadır. Tığ işi uygulanarak yapıldıkları için, Tunus işi patik örnekleri, erkek bebekler için çok fazla tercih edilmemektedir. Tabi ki herkesin tasarımı ve örgüsü farklı olduğu için erkek bebekler için de kolay örülebilecek patiklerin yapılması mümkündür.

Tunus İşi Bebek Patik Modelleri

Tunus işi patikler, örülmeye başlandıktan sonra farklı iplerle aralarına desenler yapabileceğiniz kolay bir örgü işidir. Örerken patiklerde yapacağınız boy sizin tercihinizdedir. İsterseniz bilek hizasında örebilir, isterseniz de uzun çorap gibi uzun örerek bacaklarınızın ısınmasını da sağlayabilirsiniz. Örme işleri günümüzde birçok kimse tarafından yapılmıyor olsa da, siz ören ve örmeyi seven bireyler olarak sevdiklerinize patikleri hediye edebilirsiniz. Patiklerinize farklı iplerden, geometrik desenler, çiçekler, çizgiler, bebek ve hayvan motifleri işleyebilirsiniz. Erkek bebekler için klasik ayakkabı şeklinde, bot şeklinde örgüler ortaya çıkarırken kız çocuklarına da açık ayakkabı, bağcığı bulunan ayakkabı, hayvan figürlü, bebek figürlü patikler örebilirsiniz. Her şey el becerinize ve hayal gücünüze bağlı olarak gelişir. Örmeyi sevdikten sonra, birbirinden güzel patikler tasarlayabilirsiniz.

Ayrıca tunus işi bayan patik modelleri galerisine göz atabilirsiniz.