Kapat

Türkçe Videolu Anlatımlı Kader Ağları Örgü Modeli

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Türkçe Videolu Anlatımlı Kader Ağları Örgü Modeli

Kader ağları örgü modeli ile birbirinden güzel atkılar yapabilirsiniz. Türkçe videolu kader ağları örgü anlatımlı olarak sitemize eklenmiştir.

Sitemizde bulunan anlatımlı örgüler sayfasına girerek bir çok atkı bere modelinin yapılışına ulaşabilirsiniz. Her zaman aynı modeli örmekten sıkıldıysanız sizler için güzel bir örgü modeli yayınlıyorum. Kader ağları örgü modeli ile çok güzel atkılar elde edebilirsiniz. Eğer örgüden anlıyorsanız bu modeli mutlaka denemelisiniz.

Delikli örgü teknikleri arasında bulunan kader ağları örgü ile örgü tunikler de yapabilirsiniz.

Kader Ağları Örgü

Kader Ağları Örgü Modeli Yapılışı:

Öncelikle istenilen genişlikte ilmek atılır.
1.Sıra: İlk ilmek düz örülür, ikinci ilmek düz örülür ve soldaki şişe geçirilerek tekrar örülür. Sıranın sonuna kadar bu işlem tekrarlanır.
2.Sıra: İlk ilmek ters örülür, ikinci ilmek ters örülür ve soldaki şişe geçirilerek tekrar örülür. Sıranın sonuna kadar bu işlem tekrarlanır.
Örgü bu şekilde istenilen uzunluğa gelene kadar devam eder.
Kader Ağları Örgü Modeli
YouTube videosunda da izleyebileceğiniz gibi ben örgünün iki ucunu dikerek boyunluk elde ettim. Kullanımı pratik boyunluklar birkaç yıldır yabancı moda dergilerinde paltoların vazgeçilmez aksesuarı olarak karşımıza çıkıyor. Gardrobunuzda yoksa bu yıl kendinize bir tane örmenizi tavsiye ederim.

Kader Ağları Örgü Örneği

 Videolu Anlatımlı Kader Ağları Örgü Modeli