Kapat

Türkçe Videolu Bal Peteği Örgü Modeli Yapımı

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Türkçe Videolu Bal Peteği Örgü Modeli Yapımı
Bal Peteği Örgü

Bir diğer anlatımlı örneğimiz olan bal peteği örgü modeli yapımını Türkçe videolu olarak paylaştık. Hırka, yelek ve süveterleri bu örgü modeli ile örün.

Bu örgü modelinin orjinal dilinde adı bal peteği örgü olarak geçiyor. Bu örgü modeli hırkalara, süveterlere ve yeleklere çok yakışacak. 2 ilmek ve katları kullanılarak örülen örgü için 5 numara şiş kullanılıyor. Tabi siz daha kalın şişler ve ipler kullanabilirsiniz. İsteğe göre bunlar farklılıklar gösterebilir.

Çocuğunuza yelek veya hırka örmek istediniz ve hangi desende olması gerektiğine karar veremediyseniz bal peteği örgü modelini tercih edebilirsiniz. Daha önce kullanmadıysanız bu modeli kullanıp giysiler yapabilirsiniz. Yapılışı oldukça basittir. Size Türkçe videolu anlatım paylaştığımız için nasıl yapılacağını çabucak öğrenebilirsiniz.

Bal Peteği Örgü Modeli

İstediğiniz renklerde yün ipler kullanarak bu güzel örgü modeli ile yelekler ve hırkalar yapabilirsiniz. Yine benzer bir model olan Zincir Örgü Modeli Nasıl Yapılır? konusunu da inceleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizi ziyaret edenlerin en çok beğendiği örgü modeli olan Kuşak Örgü Modeli ve Cilveli Lastik Örgü modelini inceleyebilirsiniz.

Bal Peteği Örgü Modeli Yapılışı

Yapmış olduğunuz örgülerde hangi modeli kullanacağınızı bilmiyorsanız biz sizlere yardımcı oluyoruz. Anlatımlı örgüler kategorisinde paylaşmış olduğumuz bir çok örgü modeli ile ihtiyacınız olan örgü desenini sizlere anlatımlı olarak paylaşıyoruz. Bir çok örgü için paylaşmış olduğumuz örgü modelleri bulunmaktadır. Bunlara göz atarak yapacağınız örgülerde hangi teknikleri kullanacağınızı belirleyebilirsiniz.

Örgüler kategorisinde patik, yelek, hırka, lif, kazak, bere ve atkı gibi bir çok örgü modeli bulunmaktadır. Örgülerin yanında bir çok örneğin de yapılışları anlatımlı olarak paylaşılmıştır. Bazıları videolu olarak anlatılmış bazıları ise resimli olarak anlatılmıştır. Sitemizi takip ederek örgü bilginizi geliştirebilirsiniz ve bir çok örgünün nasıl yapıldığını anlatımlı modeller sayesinde öğrenebilirsiniz. Yenihobiler.com olarak sizlere hiç bir yerde bulamayacağınız örgüleri paylaşmaya özen gösteriyoruz. Her yerde olan örgüleri sitemizde paylaşmıyoruz. Ziyaretçilerimizin isteklerine göre arayıp en yeni modelleri bulup isteğe göre anlatımlarına da yer vererek siteye yüklüyoruz. Sizinde yapmak istediğiniz model varsa ve nasıl yapıldığını bilmiyorsanız bize iletirseniz en kısa sürede siteye yüklemesini yaparız.