Kapat

V Ajur Nasıl Örülür ? Türkçe Videolu

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler V Ajur Nasıl Örülür ? Türkçe Videolu
V Ajur Örgü Nasıl Yapılır?

Arzu hanım sizler için V şeklinde ajur örgü modeli yapılışı hakkında detaylı bir anlatım yapmış. Videolu anlatımı sitemizde yayınladık.

Videolu Anlatımlı Delikli Ajur Örgü ModeliVideolu Ajurlu Labirent Örgü ModeliVideolu Mum Alevi Ajur Örgü Modeli ve Yapımı ve Ajurlu baklava dilimi örneği yapılışı konularından sonra şimdi sıra V Ajur örgü modelinde. V ajur nasıl örülür diye merak edenler için Arzu hanımın videolu anlatımlı olarak paylaşmış olduğu Türkçe videolu modeli sitemize sizler için ekledik. Daha fazla örgü teknikleri öğrenin diye her geçen gün yeni örgüler paylaşıyoruz.
Kışın soğuk günlerinde bayanlar çok fazla dışarı çıkmıyor ve evde örgüler örüyorlar. Örmüş olduğu örgüler ile çok güzel el işleri elde edip bunlar ile dışarı çıktıklarında ısınıyorlar. Yani kendilerine örgü eldivenler, yelekler, atkılar ve bereler gibi bir çok el işini örgü teknikleri ile rahatlıkla yapabiliyorlar. Sizde örgü işinden anlıyorsanız kışın soğuk günlerinden korunmak için el işleri yapabilirsiniz.
V Ajur Örgü

V Ajur Örgü

V Ajur Nasıl Örülür ? Türkçe Videolu

Anlatım gayet basit bir şekilde videoda yer alıyor. 10 dakika 30 saniye süresi olan videoda v ajur örgü modelinin nasıl yapıldığı anlatılmıştır.