Kapat

Videolu Anlatımlı Deniz Minaresi Örgü Modeli

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Videolu Anlatımlı Deniz Minaresi Örgü Modeli

Deniz minaresi örgü modelinin yapılışı videolu anlatımlı olarak paylaşıyoruz. Örgü atkı, kazak, hırka ve yelek yapmak isterseniz bunu kullanabilirsiniz.

Merhaba sevgili bayanlar. Öncelikle hobiler sitemize hoş geldiniz. Bildiğiniz gibi anlatımlı örgüler ile siz değerli ziyaretçilerimizin örgü tekniklerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Arzu hanımın paylaşmış olduğu Zincir Örgü Modeli anlatımından sonra şimdiki örneğimiz deniz minaresi örgü modeli. Yine bir çok örgüyü deniz minaresi örgü modeli ile yapabilirsiniz.

Bebek örgüleri örmek istiyorsanız önce sitemizde bulunan örgü tekniklerini, daha sonra ise bebek örgüleri kategorisinde bulunan örgüleri incelemeniz gereklidir. Çünkü ilk örgü tekniğini öğrenip daha sonra modeli inceleyerek hangisini yapacağınıza karar vermelisiniz.

Daha önceleri de olduğu gibi şimdide paylaşmış olduğumuz model Türkçe videolu ve anlatımlı olarak yer alıyor. Çift taraflı bebek battaniyesi yapılışı yazısında olduğu gibi bizim anlatımlarımız açık ve nettir. Youtube kanalından almış olduğumuz videolar da aynı şekil açık ve net bir şekilde anlatılan örgü modelleridir.

Deniz Minaresi Örgü Modeli

Deniz Minaresi Örgü Modeli Yapılışı