Kapat

Videolu anlatımlı iğne oyası havlu kenarı yapılışı

Anasayfa
Havlu Kenarı Videolu anlatımlı iğne oyası havlu kenarı yapılışı
iğne oyası havlu kenarı yapılışı

İğne oyası havlu kenarı yapılışı için sizlere videolu anlatımlı bir örnek paylaştık. Videoyu izledikten sonra iğne oyası havluları yapabileceksiniz.

Bir çok bayan havlu kenarlarını süslerken iğne oyaları tercih ediyor. Bizde iğne oyası seven bayanlar için sitemize sürekli yeni oya örnekleri ve anlatımlı oya modelleri paylaşıyoruz. Daha önce de iğne oyası havlu kenarları paylaşmıştık. Siz nasıl yapıldıklarını öğrenin diye ara ara havlu oyalarının yapılışlarını ekliyoruz.

Havlu Kenarı Çiçek Oyası Yapılışıİğne Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır ?iğne oyası havlu kenarı yapılışı resimli anlatım gibi konularda havlu kenarlarının yapılışlarını resimli olarak paylaşmıştık. Şimdiki modeli ise videolu olarak paylaşıyoruz. iğne oyası havlu kenarı yapılışı videolu olduğu için daha çabuk anlayacaksınız. Güzel bir modelin yapılışını bulup sizler için paylaşmak istedik. Umarız modeli beğenirsiniz ve sizde aynı modelden yaparsınız.

İğne oyası havlu kenarı yapılışı video

Yukarıdaki videoyu izledikten sonra sizlerde iğne oyası havlular yapabilirsiniz. Eğer iğne oyasına yeni başladıysanız anlatımlı iğne oyaları ve videolarını izlerseniz nasıl yapıldıklarını öğrendikten sonra sizlerde aynılarından yapabilirsiniz. Yeni hobiler sitemizde yüzlerce iğne oyası yer almaktadır. Bunların bazıları anlatımlı bazıları ise sadece örnek olarak paylaşılmış. Öğrenmek istediğiniz örneğin anlatımı sitede yer alıyor olabilir. İğne oyaları kategorisini inceleyerek anlatımlı oyalara göz atabilirsiniz.

9 Adet Anlatımlı İğne Oyası Havlu Kenarları sayfasında 9 tane modelin nasıl yapıldığını paylaşmıştık. Oradaki oyalar hoşunuza gidebilir. Ayrıca yeni oya örneği arıyorsanız İğne Oyaları 2018 sayfasında da birbirinden güzel oya modelleri paylaştık. Onlarda size fikir vererek el işlerini hangi oya ile süsleme işlemi yapmanıza yardımcı olacaktır. Bir çok  bayan gibi sizde iğne oyası ile yapılan el işlerini seviyorsanız mutlaka havluları da iğne oyası ile süsleyin.
Havluları süslemek için iğne oyası havlu kenarı yapılışı videosunu izledikten sonra sizde elinize iğne iplik ve havluyu alıp hemen oya ile süslemeye başlayın. Çeyizlik havluları, mutfak havlularını, el havlularını, banyo ve ayak havlularını iğne işi ile süsleyebilirsiniz. Biraz uğraştırıcı olsa da iğne işi ile yapılan el işleri diğer el işlerine göre her zaman daha güzel ve zarif görünüme sahip olur.