Kapat

Videolu Anlatımlı Örgü Krokodil Boyunluk Yapılışı

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Videolu Anlatımlı Örgü Krokodil Boyunluk Yapılışı

Bu kış günlerinde kendinize boyunluk yapmak istiyorsanız anlatımlı örgü krokodil boyunluk yapılışı konusu tamda size göre!

Bir kaç gündür ülkemizde genel olarak hava sıcaklıklarında düşme var. Ve hemen hemen bir çok ilde kar yağıyor. Kışın soğuk günlerinde hasta olmamak için sıkı giymek gerekiyor. Vücudunuzu sıcak tutmak için örgü giysiler giyebilirsiniz. Eğer örgü işinden anlıyorsanız kendinize örgü eldiven, örgü boyunluk ve örgü patikler yaparak sıcacık kıyafetlere de fazladan para ödememiş olursunuz. Anlatımlı Krokodil Boyunluk Yapımı ile daha önce boyunluk yapılışını sizlerle paylaşmıştım. Şimdi de farklı bir krokodil boyunluk yapılışı örneği paylaşıyorum. Arzu hanımın youtube sayfasında paylaşmış olduğu krokodil boyunluk örneği benimde çok hoşuma gitti ve hemen siteye eklemek istedim.

Örgü boyunluk yaptıktan sonra kendinize bir tane de patik yapabilirsiniz. Anlatımlı patik yapılışı konusunda çok güzel bir bayan patiğinin nasıl yapıldığını paylaşmıştık. Ayrıca bebekleriniz için de Anlatımlı bebek patik ve bere yapılışı konusunda olduğu gibi patikler ve bereler yapabilirsiniz. Badem bere yapılışı sayfasında da bere yapılışı paylaşmıştık. Bere yapmak isterseniz inceleyebilirsiniz.

Krokodil boyunluk yapılışı Arzu hanım tarafından seslendirilerek ve videolu olarak anlatılmıştır. Diğer anlatımlı örgülerine ise sitemizde bulunan anlatımlı örgüler kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Örgü Krokodil Boyunluk Yapılışı