Kapat

Videolu Arı Örgü Modeli Yapılışı

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Videolu Arı Örgü Modeli Yapılışı
Arı Örgü

Örgü seven bayanlara anlatımlı örgüler arasında olan arı örgü modeli ile devam ediyoruz. Arı örgü modeli yapılışı videolu anlatımlı olarak eklenmiştir.

Örgüye başlayan bayanlar ilk başladıkları zamanlar örgü tekniklerini iyi öğrenmeleri lazım. Fakat günümüzde Türkiye’de bulunan bayanlar genellikle patik ve lif ile başlarlar öyle devam edip giderler. Yabancı bayanlar ilse örgü tekniklerini bizden daha iyi biliyor. Ve bu teknikleri kullanarak çok güzel örgüler elde etmektedirler. Sitede lif modelleri anlatımları da yer alıyor, fakat siz önce lif örmeyi öğrenmeden önce örgü tekniklerini öğrenmenizi öneriyorum.

Genelde bayanlar bebek patikleri, lifler gibi örgüler ile uğraşırken başka şeylere kendilerini yönlendirmiyorlar. Böyle olunca da battaniye, masa örtüleri, fularlar, kazaklar, yelekler, hırkalar, elbiseler vb. bir çok giysileri örgü işi ile yapamıyorlar. Fakat yabancı bayanlarda böyle bir şey yok. Onlar önce örgü tekniklerini öğrenip sonra örgüye başlıyorlar.

Sitemizde bulunan bir kaç tane örgü tekniklerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bunları inceleyerek örgülerin nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yukarıda modeller gibi bir çok anlatımlı örgü modeli anlatımlı örgüler kategorisinde yer alıyor. Ha yok ben sadece lif öreyim diyorsanız size çok güzel örgü lif modeli sunabilirim. Burada bulunan uzun lif yapılışı konusunu incelerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Ayrıca bebekleriniz için örgü yapmak istiyorsanız bir kaç örgü tekniği bilmeniz lazım. Bunları bilirseniz sitemizdeki anlatımlı örgülere de göz atarsanız rahatlıkla patikler ve bereler yapabilirsiniz. Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışları konusunda tamı tamına 8 adet bebek battaniyesinin yapılışı yer almaktadır. Örgü çocuk elbisesi yapılışı konusunda da şirin mi şirin bir elbisenin yapılışı anlatılıyor.
Yeni hobiler sitesini sık sık ziyaret ederseniz örgü yapılışlarını öğrenebilir ve bir çok işi örgü ile yapabilirsiniz. Şimdi paylaşmış videolu arı örgü modeli yabancı anlatımlı . Fakat videoyu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bambu şiş ve yün ipinizi alarak arı örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenmek için videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Arı Örgü Modeli Yapılışı