Kapat

Videolu Örgü Tuğla Örneği Yapımı

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Videolu Örgü Tuğla Örneği Yapımı
Örgü Tuğla Örneği

Örgü teknikleri öğrenmeye tuğla örneği yapımı ile devam ediyoruz. Tuğla örneği videolu anlatımlı olarak sitemize eklendi.

Yeni hobiler olarak sizlere anlatımlı örgü videoları paylaşmaya devam ediyoruz. Örgü tekniklerinizi geliştirmeniz için yayınlamış olduğumuz videoları inceleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Çapraz Örgü Nasıl Yapılır? Videolu Anlatımlı yazımız çok beğenildi ve benzer modellerin paylaşılması istendi. Bizlerde arayıp modeller bulmaya çalışıyoruz. Şimdi sıradaki model tığla örneği. Örgü tuğla örneğinin yapılışının videosunu bulup siteye yükledik. Bambu örgü şişleri ile yapılan bu örneğin videolu anlatımı Türkçe değil. Yalnız videoyu açıp dikkatli bir şekilde incelerseniz tuğla örneği yapılışını öğrenebilirsiniz.

Eğer örgü örmeye yeni başladıysanız ve öğrenmek istediğiniz teknikler varsa anlatımlı örgüler sayfasını ziyaret etmenizi öneriyorum. Bir çok örgü modelinin yapılışı videolu ve resimli olarak yer alıyor. Hırka , yelek, patik, bere gibi bir çok kıyafetin yapımı anlatımlı örgüler sayfasında.

Tuğla Örneği Yapımı