Kapat

Videolu Waffle Örgü Deseni Yapılışı

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Videolu Waffle Örgü Deseni Yapılışı
Waffle Örgü

Anlatımlı waffle örgü deseni yapılışı ile sizlere dikiş dersi vermeye devam ediyoruz. Waffle örgü yapılışı videolu anlatımlı olarak sitemizde!

Yeni hobiler olarak siz değerli ziyaretçilerimize dikiş eğitimleri veriyoruz. Anlatımlı örgüler ile örgü konusunda kendinizi geliştirin diye hem resimli hemde videolu olarak anlatımlar yapıyoruz. Bir çok örgü örneğinin anlatımlı modeli de sitemizde yer alıyor. Her geçen gün de yeni örnekler eklenmektedir.

Waffle örgü deseni ile örgüler yapabilirsiniz. Battaniyeler, yatak örtüleri, yastık kılıfları, masa örtüleri gibi bir çok alanda kullanabileceğiniz bu örgü modelinin yapılışının videolu anlatımını sizlerle paylaştık. Video yabancı fakat izlerseniz nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Anlatımlı Örgüler ile Örgüyü Öğrenin

Örgü Çocuk Elbisesi Yapımı ile kız çocuklarınıza güzel bir örgü elbise modeli yapabilirsiniz.
Şiş İşi Anlatımlı Bayan Patik Yapılışı ile örgü bayan patikleri yapabilirsiniz.
Anlatımlı bebek patik ve bere yapılışı ile çocuklara hem örgü patik hemde bere yapabilirsiniz.
Derya Baykal Örgü “Bayan Yelek Yapımı” örgü bayan yelek yapımı oldukça basit.

Waffle Örgü İçin Malzemeler

Örgü ipliği – Örgü Bambu Şişleri – Sıra Sayısı:4 – Desen : 3 + 1 katları

Waffle Örgü Yapılışı Video

Yukarıda waffle örgünün yapılışı videolu olarak anlatılmıştır. Videoda aklınıza takılanlar olursa bize sorabilirsiniz. Bambu şişler ile çok güzel örgüler yapılabiliyor. Sizde kendinizi bambu şişler ile örgü örmeye alıştırıp kazaklardan yeleklere, hırkalardan bebek battaniyelerine kadar bir çok örgü modelini bambu şişler ile yapabilirsiniz.

Tığ işi ve diğer örgü tekniklerinin eğitimleri sitede anlatımlı örgüler kategorisinde verilmektedir. Sitemizi sık sık ziyaret ederek örgü tekniklerini öğrenebilirsiniz. Sıfırdan başlasanız bile anlatımlı örnekler ile bir çok örgü modelinin nasıl yapıldığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Videolar bazen Türkçe bazen de farklı dillerde olabiliyor. Farklı dillerde yayınlanan videoları izlerken el hareketleri ve örgü şekline göz atarak nasıl yapıldığını görürsünüz. Bizden istediğiniz örgü modeli olursa aşağıdaki yorum kısmından belirterek bize iletebilirsiniz. En kısa sürede örgünün yapılışını yeni hobiler anlatımlı örgüler kategorisi altından paylaşırız. Bizi takip etmeyi bırakmayın ve günlük takip ederek hangi modellerin eklendiğini öğrenin. İyi örgüler …