Kapat

Yeni Anlatımlı Patik Modelleri

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Yeni Anlatımlı Patik Modelleri
Örgü bayan patik yapılışı

Terliğin verdiği ağırlığı hissetmek istemeyen, bunun için yumuşak ve hafif bir şeyler giymeyi tercih eden bayanlar için çok özel patik modelleri bulunmaktadır. Son derece şık ve birbirinden güzel, ilginç olan bu patik modelleri, hem rahat olması hem de görselliği yansıtması açısından birçok bayanı etkilemektedir. Çünkü bu patik örnekleri eski zamanların, örülen klasik örneklerinden farklı olarak, modern ölçüde tasarlanan örneklerden oluşmaktadır.  Açık terlik şeklinde yapılan patik modelleri, ayakkabı şeklinde yapılan patik modelleri, kurdeleli patikler, boncuklu ve fiyonklu patikler, en yeni anlatımlı patik modelleri arasında yer almaktadır. Tüm orijinal modeller için anlatımlar bulunmaktadır.

Emeksiz hiç bir iş gerçekleşmiyor. Zaman da, örgü işlerinde önemli bir olgudur. Resimli anlatımlı patik modellerş sayesinde, patik yapmak isteyen herkes, kolaylıkla patik yapılışları hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Bayanların en çok kullandığı modeller, babet modelleridir. En yeni modellerden olan bebetleri, rengarenk ve modaya uygun olarak herkes kullanabilir. Bilekli veya bileksiz babet modelleri, tığ işiyle yapıldığı zaman çok daha şık olmaktadır. Renkli babetler, kurdeleli veya düğmeli olarak kombi n edilebilir. Sadece parmak uçları kapatılan modeller olduğu gibi, ön kısmı biraz daha geniş tasarlanan modeller de yapılabilir. Babetlerin etrafı kirpi ipleriyle kaplandığı zaman, çok daha güzel ve şık durabilmektedir.

Yeni Anlatımlı Patik Modelleri

Keceden patik yapılışı

Keceden patik yapılışı

Örgü bayan patik yapılışı

Örgü bayan patik yapılışı

Resimli anlatımlı bebek patiği

Resimli anlatımlı bebek patiği

Tığ işi bebek patik yapılışı

Tığ işi bebek patik yapılışı

Terlik model olarak da yapılan örgü patik yapılışı bulunmaktadır. Taban ölçüleri, terlik model alınarak oluşturulur ve üst kısmı açık veya kapalı olarak kullanılabilir. Örgünün içinde desenler kullanılabileceği gibi, örnek bittikten sonra üzerine süslemeler de yapılabilir. Süslemeler için boncuklardan, üzüm salkımları, çiçekler ve meyveler kullanılabilir. Büyük gül ve karanfil modelleri de üst kısım için tasarlanan modellerdendir. Bunun dışında bilekleri kıvrık, bot şeklinde de patik örnekleri bulunmaktadır. Çocuklar için de, patik olarak birçok seçenek bulunuyor. Sıcacık ayaklar için, birbirinden hoş modeller, çizgi film karakterli örnekler, hayvanlı modeller, çocukları sevindiren en güzel patiklerdendir. Anlatımlı bebek patikleri sayfasına göz atmanız önerilir.