Kapat

Yeni Bayan Patik Modelleri 2018

Anasayfa
Patik Modelleri Yeni Bayan Patik Modelleri 2018
Örgü Bayan Patik Modelleri 2018

Bayan patik örnekleri 2018 sezonu için, en çok dikkat çeken modeller arasında babet şeklinde olan bayan patikleri bulunmaktadır. Babet olarak yapılmış patikler, kış aylarında bayanların kurtarıcısı olmaktadır. Hem ayakları soğuktan korurken, hem de sahip olduğu şık tasarımlarla göz alıcı bir güzellik sunmaktadır. Babetler sade veya bilekten bağlı olarak tasarlanabilen bir modelden oluşmaktadır. Tığ işi yapılan babet patiklerin hazırlanışı çok zor olan bir örnek değildir. Birkaç basit teknikle, el becerisinin birleşmesiyle ortaya gerçekten çok hoş patikler çıkmaktadır. Babet patikler, kalın iplerle yapılınca kış aylarında kullanım için uygun hale getirilir. Ayrıca yaz ayları için, önü açık veya patiğin yanları açık biçimde hazırlanmış örnekler de yapılabilmektedir.

Yaz Kış Her Mevsim Patik

Yaz, kış babetlerin renkleri değiştirilmeden kullanılabilir. Genellikle, yelek, fular, kazak, bere ve eldiven gibi örgülerde kış aylarında koyu renkler tercih edilse de, patikler ev içinde ve her kıyafetle kullanılacağı için, her renkten tasarlanabilen modellerdir. Bu sebeple, ten uyumu da burada aranan kriterlerden değildir. Kullanılacak her elbiseye, tayta ve pantolona uygun olarak, moda renklerin seçilmesiyle, birbirinden hoş patikler hazırlanabilir. Yeni örgü bayan patik modelleri, piyasada hazır olarak satılan panduflar gibi  de tasarlanabilir. Yumuşak ve tüylü yapıya sahip, hazır ev terlikleri olan panduflar gibi, tüylü ipler kullanılarak ve çeşitli aksesuarlarla süslenerek patikler hazırlanabilir. Bunun için terlik ve sandalet biçiminde patikler yapılabileceği gibi, bot ve ayakkabı şeklindeki örnekler de tasarlanabilir.

Yeni Bayan Patik Modelleri

Yeni bayan patik örnekleri için kendinden desenli ipler de tercih edilebilen örnekler arasındadır. Kendinden desenli ipler, her ne kadar kazak ve hırka gibi büyük kalıplı örneklerde daha belli bir duruşa sahip olsa da, içerdiği renklerden dolayı patik ve bere gibi küçük kalıplı örnekler için de kullanılabilir. Yeni örmeye başlamış ve yeni bayan patikleri tasarlamak isteyen her bayan bu ipleri tercih ederek, düğmeler, kurdele ve fiyonklar, deri detayları gibi aksesuarlarla da patiklerini kolayca süsleyebilirler.

“Yeni Bayan Patik Modelleri 2018” üzerine 14 yorum

 1. Cemrecan says:
 2. Zahide says:
 3. aslı says:
 4. aslı says:
 5. aslı says:
 6. aslı says:
 7. Cahide says:
  • Aslı says:
 8. Arifa says:
 9. Ebru says:

Yorumlar kapalı.