Kapat

Yeni Dantel Modelleri 2018

Anasayfa
Dantel Modelleri Yeni Dantel Modelleri 2018
Yeni Dantel Modelleri

Yeni dantel modelleri ile karşınızdayız. Danteller, çeyizlerin ve evlerimizin en değerli el işleridir. İnce işçilik ve büyük emek gerektirirler.

Çok eski yıllardan beri tüm kadınların değişmez hobisi ve ilgi alanı olmuştur dantel örnekleri. En çok tercih edilen tığ işi dantel örnekleridir. İpek, polyester veya merserize iplikler ile işlenmektedirler. Boncuk, inci ve pullarla örülen dantel modellerine de sıkça rastlanmaktadır.

Dantel modelleri 2018 resimli arşivimizde birçok yeni dantel modeli bulmanız mümkündür. Anlatımlı açıklamaları olan bu dantel örneklerinden çeyizlerinize, evlerinize birbirinden güzel örtüler, perdeler, peçete ve birçok ev eşyası örebilirsiniz.

Kıyafetlerinizde de kullanabileceğiniz dantel modelleri, şık ve zarif bluzlara, elbiselere, yeleklere sahip olmanızı sağlar. Birçok kadın dışarıya dantel örnekleri örerek para kazanıp ek gelir elde etmektedirler. Boş zamanlarını da değerlendirmiş olmaktadırlar. Beyaz iplikle yapılan dantellerin yanı sıra son yıllarda renkli ipliklerle yapılan dantel örneklerini daha çok görmekteyiz. Dantel modelleri, nesillerden nesillere aktarılmakta ve özel bir hatıra olarak evlerin en özel yerlerinde sergilenmektedir. Dantel modelleri 2018 arşivimizde eskiden kalma dantel örneklerinin yanı sıra son yılın modası yepyeni, hiç görülmemiş dantel örneklerini bulacaksınız. Dantel işlerini çok seviyor ama örmeyi bilmiyor iseniz üzülmeyin. Kolay dantel örnekleri ile siz değerli hanımlar için dantel işleme tekniklerini gösteriyoruz. Zamanla daha zor modellere geçiş yaparak dantel işinde ustalaşmanız mümkün.

Yeni Dantel Modelleri 2018

Sevdikleriniz için yapacağınız danteller ile onları mutlu etmek ister iseniz doğru yerdesiniz. El emeğiniz ile yaptığınız dantel modelleri en özel ve değerli hediye olacaktır.

Artık yeni teknolojik makinelerle danteller yapılıp satılmaktadır. Tabiî ki hazır danteller hiçbir zaman el işi dantel modellerinin yerini tutmaz. Üstelik çok daha fazla ücretler ödemeniz gerekir. Fabrikasyon işi dantel modelleri satın almak yerine kendi emeğiniz olan dantel  örnekekleri örmeniz daha değerli dantel modellerine sahip olmanızı sağlar.

Sevgili hanımlar evleriniz ve çeyizleriniz için hazırladığımız yeni dantel modelleri 2018 arşivimiz ile çok özel dantel örneklerini ayağınıza getirdik. Seçin, beğenin ve örün. Kolaylıklar diliyoruz…