Yeni Dantel Örnekleri 2017

Yeni sezonun gelmesi ile birlikte, yeni dantel örnekleri de ortaya çıkmaya başlamıştır.

  • 08 Mart 2017
  • Yeni Dantel Örnekleri 2017 için yorumlar kapalı

Yeni Dantel Örnekleri 2017

Yeni sezonun gelmesi ile birlikte, yeni dantel örnekleri de ortaya çıkmaya başlamıştır. Danteller, modern anlamda her kıyafet ve aksesuar üzerinde de kullanabilen süsleme parçalarındandır. Ayakkabılar, abajurlar, yelek ve hırkalar, tunikler, elbiseler ve daha onlarca kıyafet modelleri için de danteller tercih edilmektedir. Bu anlamda dantel modelleri evlerimizin için de şıklığın bir öncüsü olacaktır. Herkes modaya uygun kendi tarzını yansıtmak ister. Özellikle bayanlar bu alanda çok fazla çabalamaktadırlar. Yeni danteller ile evlere de moda esintisi katabilir. Oldukça basit yapım ve şık bir duruşa sahip dantel modelleri, en klasik döşenmiş evden, en modern tasarlanmış eve kadar her yerde kullanılabilir. Bu yüzden, salon takımlarında, vitrin takımı ve masa örtülerinde danteller kolayca tercih edilebilir.

Dantel Modellerinin Kullanım Alanları

                Dantel takımları, birbirinden hoş çiçek ve yaprak modelleri dışında çeşitli geometrik desenlerle de hazırlanabilir. Masa örtüsü, yatak örtüsü ve fiskos örtüsü gibi büyük parçaları yapmak biraz fazla zaman almaktadır. Fakat bunlar gibi büyük parçalı modeller yapılacaksa, önce küçük parçalı modeller yapıp, daha sonra birleştirilebilir. Bu şekilde el işleri, can sıkıcı olmaktan çıkar ve daha kısa sürede bitebilir. Son zamanlarda en çok hazırlanan dantel modelleri ise, çay ve kahve içmeyi sevenler için yapılan modellerdir. Kahve ve çay tabakları için hazırlanan dantel altlıkları, misafirlerin de oldukça dikkatini çekecektir.

Yeni Dantel Örnekleri

Yeni dantel modelleri, perdeler için de tercih edilebilir. Eski zamanlarda daha çok kullanılan dantel perdeler, şimdilerde de tercih edilen örneklerdendir. Salon takımları, beyaz ve krem gibi sade renklerden kullanılabileceği gibi, perde ve aksesuarlarda fuşya, sax mavisi, mint yeşili gibi trend renklerde yapılabilir. Bu sayede hem dekoratif hem de şık görünümler kazanılabilir. Yeni dantel modellerinde, yıldız ve diğer şekillerin bir arada kullanılmasıyla elde edilen örnekler bulunmaktadır. Daha süslü ve dikkat çekici aksesuarlar tercih eden hanımlar, kum boncuk, pul gibi detaylarla dantelleri süsleyebilirler. El emeği tüm dantel örnekleri, istenilen zevke ve beğenilen renge göre işlenirse, tasarımlar daha şık olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
70 Sorgu Yapıldı. 0,450 Saniyede Olu