Yeni Galatasaray Lif Modelleri

Lif modelleri, herkesin bildiği gibi zor olmayan bir el işidir.

  • 06 Mart 2018
  • Yeni Galatasaray Lif Modelleri için yorumlar kapalı

Yeni Galatasaray Lif Modelleri

Lif modelleri, herkesin bildiği gibi zor olmayan bir el işidir. Öyle ki, hiç örgü örmeyi bilmeyen bayanlar bile, lif modellerini yaparken hiç zorlanmadan kolaylıkla yapabiliyor. Bunun yanı sıra her işin bir zor noktası olduğu da unutulmamalıdır. Zor noktası olan her iş  gibi lif modelleri yaparken de zor olan yanlar bulunabilir. Kişiden kişiye değişen bu durum, beceri ve yetenek seviyesine göre de farklılık göstermektedir. En yeni modellerden olan, Galatasaray lif modelleri, kolay yapılan örnekler içine girmektedir. Becerilerini konuşturan ve bu işi seven bayanlar için bu model, eşlerine çok hoş bir jest olabilir. Tuttuğu takımlara hayran olan fanatik bayanlar veya eşleri için Galatasaray armalı lifler bulunmaktadır.

Galatasaray lif örnekleri, sadece takımın baş harflerinden oluşan model olarak yapılabileceği gibi, takımın ambleminin tasarlanması şekilde de yapılabilir. Bunun dışında kuruluş yılı olan 1905 yılının bulunduğu lifler de örnekler içinde bulunmaktadır. Sarı ve kırmızı renklerini taşıyan Galatasaray takımı lifi, beyaz tema üzerine kullanıldığı zaman, daha dikkat çekici olmaktadır. Galatasaray’ın baş harfleri olan G ve S harfi, birbiri içerisine geçirilerek, yan yana veya altlı üstlü tasarlanarak kullanılabilir. Aynı şekilde kuruluş yılını simgeleyen 1905 yılı da, farklı düşünce şekilleriyle, lifler üzerinde kullanılabilir. Kare, dikdörtgen, yuvarlak, altıgen lifler içerisinde Galatasaray teması işlenebileceği gibi, kalpli modeller üzerinde de kullanılabilir.

Yeni Galatasaray Lif Modelleri

Galatasaray desenli lif modeli

Galatasaray desenli lif modeli

Galatasaray GS lif modeli

Galatasaray GS lif modeli

Galatasaray örgü lif örneği

Galatasaray örgü lif örneği

Galatasaray yazılı lif örneği

Galatasaray yazılı lif örneği

Örgü örme yeteneğini kaybetmek istemeyen bayanlar, hazır örgü almaktan kaçınırlar. Çünkü bu bayanlar, örgünün maliyetinin düşük olacağını ve örgünün hazır olan ürünlere göre, daha sağlıklı olacağını bilirler. Örgü için ne kadar emek gerekse de, işin sonunda oluşan el işleri için, bu emek harcanmaya değer bir hal alır. Günümüzde çalışan bayan oranı arttığı için, çalışan bayanlar örgü örmeye zaman ayıramaz oldular. Ama bu durum onların örgüden kopmasına sebep değildir. Hazır giyim, piyasada çoğalsa bile çalışan bayanlar veya örgü öremeyen bayanlar, bir şekilde örülen liflerden satın almaktadırlar. Sezonun en çok tercih edilen modelleri arasında, çiçekli lifler, uzun lifler, Galatasaray desenli lifler, elbise modeli lifler, hayvan desenli lifler ve sıra dışı tasarımlardan oluşan lifler bulunmaktadır. Örgüyü seven herkes bu modellerden faydalanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
69 Sorgu Yapıldı. 0,466 Saniyede Olu