Yeni Gelin Damat Lif Örnekleri

Evlilik yapmayı planlayan veya çeyizinde farklı parçaların bulunmasını isteyen bayanlar için bulunan en güzel lif örneklerinden bir tanesi de, gelin damat desenli lifler olmaktadır.


Yeni Gelin Damat Lif Örnekleri

Evlilik yapmayı planlayan veya çeyizinde farklı parçaların bulunmasını isteyen bayanlar için bulunan en güzel lif örneklerinden bir tanesi de, gelin damat desenli lifler olmaktadır. Gelin ve damadın bulunduğu lif modellerinde, gelin ve damat yan yana bulundurulacağı gibi, el ele veya gelin tek başına yapılarak da lifler tasarlanabilir. Genellikle gelin ve damadın el ele tutuştuğu lif modelleri, son derece sevimli ve şık bir yapıya sahiptir. Şematik olarak çizimi çıkarıldıktan sonra bu örnekteki lifler istenilen şekilde tasarlanabilir. Çok hoş ve romantik bir görünüme sahip olan lifler, mutlaka her genç kızın çeyiz sandığında bulunması gereken örneklerdendir.

Gelin ve damat desenli lif örnekleri, sadece bir gelin ve damat silueti şeklinde yapılabileceği gibi, gelin çiçeği, yüzük, saç, göz, kaşlar, dudak, burun ve ceket cebi gibi ayrıntıların tasarlanmasıyla da hazırlanabilir. İkinci yöntem biraz daha zahmetli ama çok hoş bir görselliğe sahip olan örnek olacaktır. Gelinlikler, gerçeği yansıtması açısından beyaz ve belinde kırmızı kuşağı olan gelinlik olarak tasarlanabilir. Bunun dışında pembe, sarı ve mor gibi renklerde gelinlik oluşturan bayanlar da bulunmaktadır. İsteğe göre, gelinlere duvakta eklenebilir. Gelin damat lif örnekleri ne kadar gerçeği yansıtacak şekilde hazırlanırsa, o kadar kusursuz ve hoş bir görünüme de sahip olur.

Yeni Gelin Damat Lif Örnekleri

Gelin damat desenli lif modelleri, lif için seçilen klasik iplerden yapılabileceği gibi, özellikle gelinlik, kirpi ipinden de yapılabilmektedir. Gelin ve damadın bulunduğu lifin arka teması da yine isteyen bayanların tasarlayabileceği hayal gücüne bağlı olarak oluşturulabilir. Gelin ve damadın çimenlikte durduğu ve gökyüzünde kuşların uçtuğu bir lif modeli yapılabileceği gibi, sade bir ton üzerine de gelin ve damat figürleri oturtularak bir tema oluşturulabilir. Çeyizlerin olmazsa olmazlarından olan en güzel lif modellerinin bu seneki baş tacı olan gelin ve damat figürlü lifler, her genç kızın, çeyizinde bulundurmak isteyeceği görsellikte tasarlanmıştır. Bu alanda yeteneği bulunan ve bu modelleri kendi hayaliyle de liflere yansıtmak isteyen her bayan, gelin ve damatlı örneği kolayca hazırlayabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. aslı diyor ki:

  Neden tesettürlü gelin lifleri yok..:))

  1. esra diyor ki:

   evet ya

 2. döndü diyor ki:

  anlatım neden yok yapmak istiyorum

  1. esra diyor ki:

   evet hiç anlatmıyolar

 3. esra diyor ki:

  çizimlisini neden göstermiyorsunuz kağıda çekicektim

 4. aysegul diyor ki:

  pembeli gelinle damadın bas kısmını nasıl yaptınız

BİR YORUM YAZ
77 Sorgu Yapıldı. 2,318 Saniyede Olu