Kapat

Yeni Halkalı Havlu Kenarı Dantel Örnekleri

Anasayfa
Havlu Kenarı Yeni Halkalı Havlu Kenarı Dantel Örnekleri
Halkalı Havlu Kenarları

Havluları halkalı havlu kenarı dantelleri ile süslemek ister misiniz ? Birbirinden güzel halkalı havlu kenarı örnekleri en güzel modelleri ile sitemize eklendi. Bu örnekleri inceledikten sonra halkalı havlular yapma vaktinin geldiğini göreceksiniz.

Minik halkalar yardımıyla, oldukça sevimli görünüme sahip çiçeklerin üretilmesi oldukça kolay bir hal alıyor yuvarlak halkalı havlu kenarı dantel örnekleri arasında. Minik çiçeklerin daha gerçekçi olmasını sağlayan bu modeller, havlu kenarlarını adeta bir çiçek bahçesine çevirme yeteneği ile donatılıyor. Bu sayede havlu kenarları sıradan görünümlerden kurtulma şansına kavuşuyor. Papatyaların yoğunlukta olduğu bu model çeşitliliği içerisinde, geometrik şekillerin de oldukça büyük ilgi gördüğünü ifade etmek gerekiyor. Halkalı havlu kenarı dantel örnekleri ve modelleri arasında oldukça büyük bir ilgi ve merakla izlenen renk uyumlarının da dikkat çektiğini söylemek gerekiyor. Pembe, beyaz, mavi, kırmızı gibi renkleri en sade ve şık halleriyle birbirleriyle uyum içerisinde kullanan bu modeller, aynı zamanda halkalı yapılarla tam anlamıyla düzenli bir motif işleyişine ortam hazırlıyor. Minik halkaların yan yana gelmesiyle oluşturulan geometrik şekillerin hareketli işleyişleri kadar, minik çiçeklerin yan yana ya da farklı sıralarda dizilmeleriyle elde edilen motiflerinin de varlığı gözlerden kaçmıyor.

Kurdeleli Kalpli Havlu Kenarı

Kurdeleli Kalpli Havlu Kenarı

Yeni Halkalı Havlu Kenarı Dantel Örnekleri

Annelerimiz, anneannelerimiz, babaannelerimiz ya da kaynanalarımız genel bir ilgiyle takip ediyor bu örnekleri. Her evde yer alan havluların kenarlarında yer alıyor bu modeller. Bu modellerin varlığı ile renklenen, canlanan havlularda, oldukça etkin görünüme kavuşmanın etkisi ve bu etkinin yarattığı olumlu görsellikle havlu renkleri ve dantel renklerinin uyumu oldukça farklı bakış açıları kazandırıyor bizlere. Halkalarla hazırlanan danteller, yoğun bir emek isterken, aynı zamanda halkaların varlığını gizleyecek minik sırlarla oldukça şık görünümlü yuvarlak halkalı havlu kenarı dantel örnekleri modellerine merhaba diyoruz. Çeşitli ebatlarda bulunan bu yapılar, sadece çiçek oluşumu için kullanılmıyor. Mavi, mor, beyaz, pembe gibi renklerin ustalıkla uyum içerisinde kullanıldığı 2018 yuvarlak halkalı havlu kenarı dantel örnekleri içerisinde, geometrik modellere de müsaade edebiliyor halkalar doğal olarak. Bu sayede minik halkaların yan yana, üst üste gelerek, oldukça farklı şekiller bir araya getirmek adına birleştirildiği görülebiliyor. Üzüm salkımı, papatya ve daha niceleri bu sayede oluşturulabiliyor. Havlular genellikle iğne oyası havlular ve tığ işi havlu kenarları olarak bayanlar tarafından yapılır. Yalnız daha fazla el işi yöntemleri ile havlular da yapılabiliyor. Farklı desenler ve renkler dolayısıyla yuvarlak halkalı havlu kenarı dantel örnekleri oldukça şık görünümler sergiliyor.