Kapat

Yeni İğne Oyası Fular Modelleri

Anasayfa
İğne Oyası Yeni İğne Oyası Fular Modelleri

Bayanların en çok tercih ettiği ürünler arasında aksesuarların yeri de çok önemlidir. İğne oyalarının günümüzde her alanda kullanılmasıyla birlikte çok şık aksesuar örnekleri ortaya çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesi de fularlardır. İğne oyası fular modelleri, her mevsimde kullanılan bir özellik taşıyor. Her bayanın, tarzını yansıtmak ve şık bir görünüme sahip olmak için kullandığı fularlarda, örgü modellerin dışında iğne oyası modelleri de artık en çok tercih edilen örneklerden olmuştur. Rengarenk çeşitlerle oluşturulmuş oyalarla süslenen fularlar, her renk kıyafet için uygun hale getirilmektedir. Her yaştan bayanın tercih edebileceği örnekler, resimli anlatımlarla da bayanlara tanıtılmaktadır.

İğne Oyası Fular Modelleri Çok Şık

Özel gece, davet, günlük yaşantı, misafirlik gibi alanlarda kolayca kullanılabilecek olan iğne oyası fular örnekleri için, çok hoş kumaşlar da tercih edilebilir. Kış ve sonbahar ayları için kalın kumaşlar, daha koyu ve mat renkler tercih edilebilir. Yaz ayları ve ilk bahar günleri içinse, daha ince kumaşlı, açık ve çok renkli modeller seçilebilir. Bunlar için kullanılacak ipler de, fularlara uyum sağlanması açısından belli renklerde seçildiği zaman çok güzel örnekler ortaya çıkabilir. Kışın soğukluğu ve güneşsiz günlerinin verdiği ilhamla, iri ve koyu renklerin hakim olduğu yaprak ve çiçek desenli fularların etrafı yine koyu renkli, iplerle, çiçeklerin buluşturulmasıyla işlenebilir. Daha çok yazın ve baharın cıvıltısını andıran renkli fularların kenarları için de, birbirinden farklı birçok rengin oluşturduğu şekiller kullanılabilir.

Yeni İğne Oyası Fular Modelleri

                İğne oyası fular örnekleri için, sadece çiçekler değil, yıldız motifleri, fiyonklu iğne oyaları, kurdele motifli oyalar, halkalı motifler gibi birçok çeşitte bulunan kenar oyaları da kullanılabilir. Kenar oyaları çok yoğun bir şekilde kullanılabileceği gibi, basitlik oluşturulması açısından ve sade model istenmesi açısından daha seyrek aralıklarla da uygulanabilir. İğne oyası fularlar ile, menekşe, karanfil ve üzüm oyası modelleri de fular kenarları için kullanılabilecek örneklerdendir. Sade olan fularlar, bu şekilde şık ve hareketli hale getirilebilir. Bu örneklerden yararlanılarak, farklı aksesuarlar üzerinde de işlemeler yapılabilir. Ayrıca sitemizde bulunan örgü fular modelleri yazımızı inceleyebilirsiniz.