Kapat

Yeni Lif Modelleri ve Örnekleri 2018

Anasayfa
Lif Modelleri Yeni Lif Modelleri ve Örnekleri 2018

2018 lif modelleri kapsamında genellikle pamuklu iplikler tercih edilmektedir. Pamuk ipliklerinin, renkli ve yumuşak dokusuyla tığ işi kullanılarak yapılan, birbirinden güzel örgü lifleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni lif örnekleri, birçok çeşitten meydana gelerek örneklendirilmektedir. Yuvarlak lifler, kare lifler, uzun lif örnekleri, yıldız şeklindeki lif örnekleri, hayvan figürlü lif örnekleri, geometrik desenli lif örnekleri, lahana modelli lif örneği, güllü ve çiçekli lif örnekleri gibi onlarca modeli tercih ederek örgü lif tasarlayabilirsiniz. 2018 lif modelleri için en çok tercih edilen örneklerden bir tanesi de uzun lif örnekleridir. Banyoda temizlenmenin en kolay yolundan bir tanesi olan uzun liflerle, rahatlığı yaşayabilirsiniz. Bu bağlamda, banyo yaparken, özellikle sırt bölgemizi temizlemekte biraz zorlanılır. Normal bir bireyde bile bu zorluk yaşanırken, yaşlı olan kişilerde bu durumu düşünmek hiçte zor olmayacaktır. Bu sebeple birbirinden güzel desen ve modellere sahip uzun lif örneklerini yapıp evinizde bu zor durumlar için saklamanız iyi olacaktır. Uzun lif modellerini istediğiniz uzunlukta dikdörtgen olarak tasarlayabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay ve basit yöntemli olan bu lifleri, örgü işinden anlıyorsanız rahatlıkla yapabilirsiniz.

Banyolara en zor giren şüphesiz çocuklardır. Çocuklar için de kolay lif örnekleri bulunmaktadır. Onların eğlenebileceği şekilde hayvan motifli veya çizgi film karakterlerine sahip lifleri yapabilirsiniz. Duş yapmak istemeyen çocuklar için bulduğunuz örgü lifler, onları banyoya yönlendirmeniz için doğru bir seçim olabilir. Arabalı motifler, çiçekli motifler, hayvan desenli motifler, bebek motifleri gibi modelleri seçebilirsiniz. Vakit almayan bir o kadar da eğlenceli olan güzel modellerle maharetinizi gösterin.

Yeni Lif Modelleri ve Örnekleri 2018

Örgü lifler şişle yapıldığı gibi bir de tığ işi ile yapılmaktadır. Tığ işi lif  modelleri de estetik olarak hoş bir görünüme sahip olup kolay yapılabilen modellerdir. Yeni öğrenen biriyseniz, kolay teknikleri inceleyerek başlangıcınızı yapabilirsiniz. Bunun dışında onlarca örnek arasından kendinize göre farklı olan bir modeli seçerek, onu değiştirerek de yeni modeller oluşturabilirsiniz.

“Yeni Lif Modelleri ve Örnekleri 2018” üzerine 9 yorum

  1. Yurdagül says:
  2. Sevdanur says:
  3. Gülden Uslu says:
    • Aslı says:
  4. Mukadder says:
  5. Nida says:
  6. Ceylan says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir