Yeni Örgü Bayan Bluz Modelleri

Bayanların, yaz kış kullanabilecekleri, birbirinden güzel örgü bluzlar bulunmaktadır.


Yeni Örgü Bayan Bluz Modelleri

Bayanların, yaz kış kullanabilecekleri, birbirinden güzel örgü bluzlar bulunmaktadır. Eskiden kış aylarında, vücudu ısıtmak amacıyla örülen örgü kazak, hırka ve bluzlar, günümüzde her mevsim kullanılabilmektedir. Kışları yine yün ve kalın ipler tercih edilirken, yaz ve bahar ayları için ince ipler tercih edilmektedir. Kış ve sonbahar aylarında kullanılabilecek bluz modelleri, V yakalı, bisiklet yakalı, kayık yakalı olarak hazırlanabilir. Bunlar dışında kapüşonlu bluzlarda yapılmaktadır. Son derece modern tasarım örnekleri taşıyan bu modeller, bayanların tarzını yansıtabileceği örgülerdendir. Yaz ve bahar aylarında kullanılabilecek olan örnekler genellikle ajurlu modellerdir. Yapımı çok zor olmayan örgü bayan bluz modelleri, anlatımlı modellerden ve bluz resimlerinden inceleyerek, öğrenebilirsiniz.

Yaz ayları için yapılacak örgü bayan bluz örnekleri, askılı veya kısa kollu olarak örülebilir. Özellikle hafif ve ince iplerle örülen bluz örneklerinin içerisine bir askılı t-shirt giyerek kullanılabilir. Yazlık bluzların yakaları biraz daha salaş tercih edilirse daha şık bir görünüş elde edilmektedir. Moda ile ilgilenen ve modern anlamda giyinmeyi seven bayanlar, çok kolay olan bu örnekleri yapıp, kullanabilirler. Yaz ayları özellikle renkli ve capcanlı modeller tercih edilmektedir. Bu sayede hem yazın cıvıltısı hissedilir, hem de örgü bluzların modelleri daha gösterişli bir duruşa sahip olur. Burada bir de kişiye yakışan modellerin ve renklerin kullanılması gerekmektedir. Böylece çok daha şık desenler elde edilir.

Yeni Örgü Bayan Bluz Modelleri

Tığ işi bluz modelleri, kış aylarında giyilebilecek bluzlar için de hazırlanabilir. Tığ işi ile yapılan örnekler, bluzları çok güzel bir albeniyle sunmaktadır. El işlerini seven ve örgü modelleri giymekten hoşlanan her bayan için, son derece modern örgü çeşitler vardır. Kurdeleli, düğmeli, boncuklu ve dantelli bluzlar her daim zarif görünmektedir. Soğuk günlerde örülen bluzlara kürk ve tüylü iplerle detaylar eklenebilir. Bu kombinelerle hem bluzlar daha sıcak tutan bir yapıya sahip olur, hem de  bluzların ipleriyle elde edilen, fular ve bereler yapılarak, örgünün zenginleştirilmesi sağlanır. Kolyeler ve saç bantlarıyla da bayanlar için tasarlanan bluzlar bütünleştirilebilir. Bikini ve mayoların üzerine de uzun bluzlar örülerek kullanılabilir. Tüm hanımlar, stillerini gösterebilecekleri modelleri, resimli anlatımlardan öğrenebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
70 Sorgu Yapıldı. 0,464 Saniyede Olu