Kapat

Zincir Örgü Modeli Nasıl Yapılır? VİDEOLU

Anasayfa
Anlatımlı Örgüler Zincir Örgü Modeli Nasıl Yapılır? VİDEOLU
Zincir Örgü Modeli

Zincir örgü modeli nasıl yapılır? sorusunun cevabı sitemizde videolu olarak anlatılmıştır. Bu örgü tekniği ile hırka, yelek ve boyunluk yapabilirsiniz.

Örgü öğrenmek isteyen bayanlar için yayınlamış olduğumuz örgü teknikleri arasında olan zincir örgü modeli yapılışı ile devam ediyoruz.

Uzun süredir sitemizde anlatımlı örgüler kategorisi altından bir çok video ve resimli anlatım paylaştık. Bir örgüyü yapmadan önce tekniklerinin bilinmesi örgüyü yapmanızı kolaylaştıracaktır. Bizlerde önce size örgü tekniklerini öğretmeye çalışıyoruz ki yapmak istediğiniz ürünü yaparken zorlanmadan yapabilesiniz.

Örgü örmenin de belirli kuralları vardır. Tekniklerini bilmeden bir örneği yapmaya kalkarsanız çok zorlanırsınız. Ama tekniğini bildiğiniz bir modeli rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için önce örgü tekniklerinin öğrenmenizi öneriyoruz. Daha sonra yelek, hırka, patik, elbise, battaniye, kazak, süveter gibi bir çok modeli örgü işi ile yapabilirsiniz.

Zincir örgü modelinin yapılışını hırka, yelek ve atkı gibi modelleri yapmak için kullanabilirsiniz. Zincir örgü modeli yapılışı Arzu Lifebula youtube kanalında paylaşılmıştır. Kendinizi geliştirmeniz için de ziyaretçilerimize bu videoyu paylaştım. Yapılışı oldukça basit bir şekilde anlatıldığından dolayı sizlerde yaparken zorlanmayacaksınız.

Zincir Örgü Modeli Yapılışı

Örgü düz örgü olarak örülüyor ve arkada sadece yerleri değişiyor. Kalın bir örgü modeli olduğu için kışlık giysileri bu örgü modeli ile yapabilirsiniz. Mesela bebekler için örgü bebek yelekleri ve örgü bebek hırkaları bu örgü tekniği ile yapılabilir. Ayrıca soğuktan korunmak için de kendinize bir atkı yapabilirsiniz. Daha fazla örgü öğrenmek istiyorsanız bizi sık sık takip de kalın. Yeni Hobiler olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için sitemize yüzlerce anlatımlı örnek ekledik ve eklemeye de devam ediyoruz. Sadece Hobiler üzerine değil bunların yanında bir çok kategoride de paylaşım yapmaktayız. En çok beğenilen teknikler arasında olan Kuşak Örgü Modeli ve baklava dilimi örneği yapılışı konularına göz atmanız faydanıza olacaktır. Anlatımını ve tekniğini merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz model olursa lütfen bize bildirin. Bizim modelin yapılışını ve anlatımını bularak gerek videolu gerekse resimli anlatımlı olarak sitemizde paylaşmak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olun